واکنش شهرداری شیراز به انتشار یک کلیپ جنجالی

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز به انتساب یک کلیپ در فضای مجازی مبنی بر فردی مجروح با خون‌ریزی شدید به این نهاد واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی به انتساب یک کلیپ در فضای مجازی مبنی بر مجروح شدن فردی  همراه با خون‌ریزی به شهرداری شیراز واکنش نشان داد.

وی در این خصوص اظهار داشت: طبق اعلام رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس در مصاحبه با خبرگزاری رسمی، تا کنون در این خصوص تماسی به پلیس فارس گزارش نشده است.

سخنگوی شهرداری شیراز تصریح کرد: به گفته مرجع انتظامی فارس، زمان و مکان کلیپ که مربوط به شهرستان شیراز باشد، نیز مشخص نیست؛ حال چگونه این کلیپ به شهرداری شیراز منتسب می‌شود!

جاویدی با بیان اینکه انتساب این کلیپ به شهرداری شیراز از اساس تکذیب می‌شود، گفت: انتشار و انتساب کلیپ به شهرداری حق پیگیری از طریق مراجع انتظامی و قضایی را برای این نهاد محفوظ داشته و مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شهرداری شیراز در پایان از شهروندان فهیم شیراز خواست تا از انتشار این کلیپ و دامن زدن به شایعات خودداری کرده و اخبار و اطلاعات را صرفا از طریق مراجع رسمی و پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز دنبال کنند.۱۴۰۱/۰۴/۱۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروز رسانی محتوا:  اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز