مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز خبر داد

راه اندازی کارگروه هم اندیشی سامانه ارتباطات مردمی (۱۳۷) کلانشهرهای کشور

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز از راه‌اندازی کارگروه هم اندیشی سامانه ارتباطات مردمی (۱۳۷) کلان‌شهرهای کشور خبر داد.


حمید جورکش با اشاره به اهداف راه اندازی این کارگروه گفت: تبادل تجربیات بین مراکز ۱۳۷ و تلاش جهت تسریع و تسهیل پاسخگویی به درخواست های مردمی از اهداف راه اندازی کارگروه هم اندیشی ۱۳۷ کلان‌شهرهای کشور است.

وی اضافه کرد: سامانه ۱۳۷ کلانشهرهای کشور با توجه به تجربه ای که طی سالیان گذشته در زمینه پاسخگویی کسب کرده اند؛ از ایده‌ها و راهکارهای جدیدی برای بهبود فرآیندها و تسریع پاسخگویی به شهروندان استفاده می کنند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز راه اندازی کارگروه هم اندیشی ۱۳۷ کلان‌شهرهای کشور را به پیشنهاد شهرداری مشهد عنوان کرد و گفت: سایر کلانشهرها همچون شیراز، تهران، ارومیه، قم، اراک، کرج، اصفهان، تبریز، ساری، رشت، همدان و اهواز از این پیشنهاد استقبال کردند و کارگروه راه اندازی شد.

جورکش با بیان اینکه مقرر شد در گام دوم، سامانه ۱۳۷ سایر مراکز استان ها و در گام سوم سامانه ۱۳۷ همه شهرها در این کارگروه عضو شوند، افزود: کارگروه هم اندیشی سامانه ارتباطات مردمی (۱۳۷) کلان‌شهرهای کشور درخصوص مسائلی همچون فرآیندها، ساختار و چارت سازمانی، پرورش ایده ها و خلاقیت ها، اجرای نظرسنجی و طرح های پژوهشی گروهی و ... بحث و تبادل نظر خواهد کرد.۱۳۹۹/۱۰/۱۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۶۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروز رسانی محتوا:  اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز